Oyun oynarken özellikle görev çubuğu yapışıp kalıyor ne yaparsanız yapın gitmiyor. Bilgisayarı yeniden başlattığınızda gidiyor fakat oyun esnasında çıkarsa vakit kaybına hatta oyunu kaybetmenize bile sebep olabiliyor. Bu durumdan nasıl kurtulabileceğinizi kısa bir video da ayrıntılı bir şekilde anlatmaya çalıştık.

Umarım faydalı olur izlediğiniz vakit ayırdığınız için teşekkürler. Beğendiyseniz beğen buttonuna basmayı unutmayın. Başka sorunların çözümünü bulmak için youtube sayfamızı ziyaret edebilir abone olabilir ve bildirimleri açarak yeni videomuz geldiğinde haberdar olabilirsiniz.

Neden SSD : Çünkü SSD diskler normal standart mekanik disklere göre 5-6 kat daha hızlılar. Ayrıca mekanik disklerin yapısında 5000 – 7000 devir dönen motorlar barındırır. Bu yüzden çabuk bozulur ve yavaş çalışır dolayısıyla çok ısınır. 

Eski masaüstü bilgisayarlarımızı , eski laptoplarımızı SSD takarak hayata geri döndürebiliriz. Videomuz da Samsung NP535U marka model bir laptoba nasıl SSD montajı yapılacağını göstermeye çalıştık umarız faydalı olur. Bizi tercih edip vakit ayırdığınız için teşekkürler Abone olmayı unutmayın.

Bu cihaz elime ilk geldiğinde daha önce karşılaşmadığım için baya zorlandım fakat sonrasında o kadarda zor olmadığını fark ettim. Bu deneyimimi kısa video çekerek sizinle paylaşmak istedim. İzlediğiniz ve vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.

Lenovo Ideacentre F0BX Kasa Açılışı (Repair) Videonun amacı bahsi geçen cihazın nasıl açılacağını göstermek, yardımcı olmak. videonun ortalarında dvd romun altında saklanmış bir vida göreceksiniz onu bir şekilde sökerek dikkatli bir şekilde kapağı çıkarıyoruz. başlıkta belirttiğim gibi cihazın tamir videosunu daha sonra çekebilirim belki ama bu video kapağı nası söküleceğini anlatan kısa bir videodur. İzlediğiniz için teşekkürler takipte kalın yakında yeni videolarla tekrar karşınızda olacağız.

bilgisayarhane

Küçük problemlerinize profesyonel çözümler sunan işletmemiz uzun yıllardır hizmetinizde size ve sevdiklerinize daha çok uzun yıllar hizmet verebilmek için bize destek olmayı beğenip takip etmeyi unutmayın.

about us

www.batikentbilgisayarhane.com
YOUTUBE CANNEL : bytek
instagram : bilgisayarhane
https://twitter.com/bilgisayarhane
https://bilgisayarhane.sahibinden.com İLKYERLEŞİM MAH. 1994. SOK. NO: 3 / 60 BATIKENT YENİMHALLE / ANKARA
GSM : 0555 448 03 91 TEL : 0312 385 11 05
walter c dornez
bytek

oyun bilgisayarı

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec mattis pulvinar 

anakart tamiri

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec mattis pulvinar 

vizyonumuz

Bilimin ve teknolojinin izinde benimsediğimiz sevdiğimiz yolda  daima ileri gitmek.

Sol taraftaki linkten bizimle yaşadığınız deneyimi yorumlar kısmından değerlendirerek hem bize hemde sizin gibi bizimle çalışmak isteyen insanlara referans olabilirsiniz.